Asystent Kierownika Projektu
RS Technology Sp.zo.o.
Gniewczyna Łańcucka, Podkarpackie

praca 7 grudnia, 09:54

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie wspierać i współpracować z Kierownikiem Projektu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wsparcie Kierownika Projektów w organizacja placu budowy zgodnie z harmonogramem prac,• Wsparcie w zakresie kontroli kosztów zgodnie z budżetem projektu,• Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,• Zapewnienie jakości zgodnie z planem kontroli jakości,• Wyjazdy techniczne na wizje lokalne,• Wsparcie zamówień,• Wsparcie w opracowaniu analiz harmonogramów i postępu wykonywanych robót,• Weryfikacja dokumentacji wykonawczej,

Wymagania

  • • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie biegłym ,• Czynne prawo jazdy kat.B. – warunek konieczny,• Wykształcenie: preferowane wyższe techniczne lub w zakresie zarządzania projektami,• Mile widziana znajomość CAD, MS Excel lub pokrewnych,• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.• Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach oraz pod presją czasu.• Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • umowę o prace, możliwość rozwoju w dynamicznej firmie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae