Technolog
PPIH Restol sp. z o.o.
Bratkowice, Podkarpackie

praca 24 listopada, 13:07

Opis stanowiska

• Tworzenie dokumentacji technicznej, przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych w programach: Inventor , Autocad • Planowanie produkcji i norm produkcyjnych ( czasowe i materiałowe )

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • •Tworzenie dokumentacji technicznej, przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych w programach: Inventor , AutocadPlanowanie produkcji i norm produkcyjnych ( czasowe i materiałowe )

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe technicznePodstawowa znajomość programów: Inventor , Autocad, MS Office, programów graficznychPraktyczna znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę z profesjonalnym zespołem, ubezpieczenie grupowe PZU, opieka medyczną

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 5500 PLN

Curriculum vitae