Inżynier ds. realizacji inwestycji
Hyundai Engineering
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 24 listopada, 08:55

Opis stanowiska

Przygotowywanie przedmiarów prac budowlanych - Zbieranie ofert z rynku budowlanego - Nadzór nad dokumentacją budowlaną przekazywaną przez podwykonawców Obowiązki dodatkowe: - Przygotowanie i rozliczenia prac budowlanych - Miesięczna ocena postępów zgodnie z umowami podwykonawstwa - Opracowywanie dokumentów w celu kontroli zatwierdzenia materiału i kontroli dokumentacji - Zarządzanie firmami podwykonawczymi - Prace biurowe związane z procesem budowlanym (tłumaczenia, przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji procesowej)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie przedmiarów prac budowlanych
  • - Zbieranie ofert z rynku budowlanego
  • Nadzór nad dokumentacją budowlaną przekazywaną przez podwykonawców
  • - Przygotowanie i rozliczenia prac budowlanych
  • - Miesięczna ocena postępów zgodnie z umowami podwykonawstwa
  • - Opracowywanie dokumentów w celu kontroli zatwierdzenia materiału i kontroli dokumentacji
  • - Prace biurowe związane z procesem budowlanym (tłumaczenia, przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji procesowej)

Wymagania

  • Ogólna wiedz budowlana
  • Wymagany język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu Autocad
  • Rzetelność w wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Brak dress code`u
  • parking dla pracowników
  • kawa/herbata

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae