Młodszy Specjalista ds. administracji i marketingu z językiem francuskim
Gowork Serwis Pracy sp. z o.o.
Katowice, Śląskie

praca 21 listopada, 12:04

Opis stanowiska

Wciel się w rolę Młodszego Specjalisty ds. Administracji i marketingu! Obszar administracji i public relations stanowi dla Ciebie interesujące wyzwanie? A może lepiej odnajdujesz się w działaniach związanych z promocją, komunikacją i content marketingiem? Rozwijaj swoją karierę w Serwisie Pracy GoWork.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Współpraca z działem handlowym, budowanie relacji i wsparcie w codziennych zadaniach administracyjnych,
  • Dbanie o jakość naszej bazy danych, moderacja i archiwizacja wpisów na portalu,
  • Raportowanie wyników pracy, abyśmy mogli stale się rozwijać,
  • Współpraca z zespołem SEO i wsparcie w link buildingu, aby zwiększyć widoczność portalu,
  • Kontakt mailowy z klientami zagranicznymi w języku francuskim,
  • Tworzenie treści na naszą stronę internetową w języku francuskim, w sposób szablonowy oraz testując potencjał narzędzi z zakresu sztucznej inteligencji,
  • Zarządzanie zespołem freelancerów w obszarze content marketingu, weryfikacja przygotowanych postów na bloga, oraz stała komunikacja, by zapewnić jakość i spójność treści.
  • Wsparcie w realizacji strategii marketingowej, w tym analiza danych i trendów rynkowych, identyfikacja potencjalnych odbiorców, oraz monitorowanie skuteczności działań marketingowych.

Wymagania

  • Język francuski na poziomie co najmniej B2.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność.
  • Chęć nauki i rozwoju.
  • Kreatywność, pomysłowość, chęć do pracy.

Mile widziane

  • Student lub absolwent marketingu / lingwistyki / romanistyki.
  • Wiedza w zakresie SEO / marketingu internetowego.

Oferujemy

  • Praca w 100% zdalna
  • Umowa o pracę / B2B
  • Wynagrodzenie + premia kwartalna zależna od wyników
  • Szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do kursów językowych
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)
  • francuski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 6000 PLN

Curriculum vitae