Inżynier Budowy z zakresu rurociągów technologicznych - praca w delegacji
PUPH NIWA Jan Niwa SP. Komandytowa
Ropczyce, Podkarpackie

praca 21 listopada, 10:39

Opis stanowiska

Nadzór nad projektami w kraju i za granicą

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza i planowanie zasobów,
  • Tworzenie harmonogramów oraz planów produkcji,
  • Raportowanie o postępie prac, realizacji harmonogramu oraz występujących zagrożeniach i ryzykach,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Składanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Aktywny udział w naradach oraz spotkaniach z Inwestorem,
  • Nadzór techniczny nad częścią wykonywanego projektu,
  • Nadzór nad dokumentacją projektową,
  • Analiza kosztów projektu oraz udział w rozliczaniu projektu,
  • Organizacja odbiorów robót, badań, prób oraz protokołów,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – praca na budowie,
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD oraz Pakietu Office,
  • Prawo jazdy Kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Samodzielność, kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • Umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min 2 lata,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,
  • Szkolenia umożliwiające poszerzanie wiedzy,
  • Przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku,
  • Przyjazną atmosferę i spotkania integracyjne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Benefity do wyboru: opieka medyczna, karta lunchowa
  • Pyszną kawę i darmowy parking.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae