Asystent/ka w dziale sprzedaży
Neti sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 3 lipca, 12:23

Opis stanowiska

Praca na stanowisku będzie polegać na wykonywaniu zadań wspierających realizację celów sprzedażowych Spółki. Sprzedaż dotyczy produktów dla branży e-commerce. Odbywający praktyką na wskazanym stanowisku będzie miał więc możliwość zapoznania się ze specyfiką branży i zasadami sprzedaży B2B w branży IT Osoba na wskazanym stanowisku będzie brała aktywny udział w pozyskiwaniu nowych kontaktów sprzedażowych, budowaniu bazy klientów, tworzeniu baz i analizowaniu skuteczności z podejmowanych działań. W zakresie działań będą się także zawierać prace związane z analizą potencjalnych klientów pod kątem realizacji kryteriów określonych dla "Persony" w strategii sprzedaży firmy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne zespołu sprzedażowego poprzez :
  • Budowa baz klientów w oparciu o wskazane kryteria doboru.
  • Udział w identyfikacji "Influencerów" i "Blokerów" w procesie sprzedaży.
  • Pomoc w przygotowaniu materiałów handlowych.
  • Tworzenie baz danych i analiza wyników podejmowanych działań.

Wymagania

  • Umiejętność sprawnego poszukiwania informacji w internecie.
  • Znajomość MS Excel na poziomie umożliwiającym analizę danych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Skrupulatność Chęć rozwoju i uczenia się.

Oferujemy

  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką działań sprzedażowych w B2B.
  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką branży e-commerce.
  • Zapoznanie się z praktycznym zastosowaniem zasad skutecznej sprzedaży B2B.
  • Free Friday lunch: każdy piątek wspólny lunch na koszt firmy.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae