Pracownik ds. przepakowywania oraz sortowania
Gi Group Poland S.A.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 16 listopada, 12:59

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie opakowań (koszy, pojemników KLT) do przepakowywania za pomocą wózka paletowego
  • Współpraca z liderami zmianowymi i innymi działami produkcyjnymi
  • Przepakowywanie komponentów z opakowań oryginalnych do opakowań produkcyjnych klienta
  • Obsługa prasy do folii oraz prasy do makulatury
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów: regulaminu pracy, BHP i p.poż..

Wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę zlecenie
  • Pracę dwuzmianową

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae