młodszy informatyk-administrator baz danych w zespole konstruktorów
MDM MECHANICAL SP. Z O.O. SP. K.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 listopada, 15:28

Opis stanowiska

Zarządzanie, Indeksowanie i wprowadzanie danych do bazy danych w Aplikacji Team Center Siemens, Zapewnianie stabilności i wydajności systemu bazy danych, Tworzenie strategii zabezpieczeń i backupu danych, Współpraca z zespołem projektowym konstrukcji mechanicznych oraz działem IT, w kwestiach związanych z bazą danych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zarządzanie, Indeksowanie i wprowadzanie danych do bazy danych w Aplikacji Team Center Siemens, Zapewnianie stabilności i wydajności systemu bazy danych, Tworzenie strategii zabezpieczeń i backupu danych, współpraca z zespołem projektowym konstrukcji mechanicznych oraz działem IT w kwestiach związanych z bazą danych

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze dokumentacji technicznej, znajomość systemów zarządzania bazą danych (SQL Server), Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów związanych z bazami danych, Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość języków programowania

Oferujemy

  • wsparcie doświadczonego zespołu, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dofinansowanie do szkoleń, praca hybrydowa

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budownictwo
  • informatyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Wynagrodzenie

5000 - 8000 PLN

Curriculum vitae