Specjalista ds ofertowania i sprzedaży rozwiązań IT dla rynku publicznego
Axamo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 lipca, 10:38

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma z branży IT dostarczająca swoje rozwiązania zarówno dla biznesu (branża medycyna, budownictwo, przemysł, energetyka i gazownictwo), uczelni wyższych jak i instytucji publicznych. Numer ref. HRP/RZE/19

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynku publicznym
  • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT /szczególnie w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT /
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, prowadzenie dialogu technicznego, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, procesowanie umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży dla rynku publicznego - min. 2 lata
  • Wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT /szczególnie w obszarze bezpieczeństwa IT/
  • Bardzo dobrą znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Umiejętność organizacji spotkań handlowych z klientami i prowadzenia dialogu technicznego
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Dużą samodzielność, determinację w pozyskiwaniu nowych kontraktów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, Playroom, bezpłatny kurs językowy, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, dzień wolny na urodziny, pakiet startowy dla nowonarodzonego dziecka pracownika, okazjonalne niespodzianki dla pracowników oraz wiele innych…
  • komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy
  • szerokie i przejrzyste możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.
  • Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Curriculum vitae