Specjalista ds. Sprzedaży – UCZELNIE WYŻSZE
Axamo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 lipca, 10:29

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma z branży IT dostarczająca swoje rozwiązania zarówno dla biznesu (branża medycyna, budownictwo, przemysł, energetyka i gazownictwo), uczelni wyższych jak i instytucji publicznych. Numer ref. HS/RZ/19

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • Obsługa i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami na uczelniach wyższych,
  • Budowanie nowej sprzedaży - aktywne kreowanie i rozwój oferty produktów i usług, współudział w opracowywaniu strategii,
  • Zarządzanie procesem sprzedaży - identyfikacja potrzeb i oczekiwań klientów, pozyskiwanie informacji i rozpoznawanie nowych obszarów sprzedaży w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT,
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, przygotowywanie ofert oraz umów, negocjacje),
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Aktywna współpraca z działami wspierającymi sprzedaż,
  • Przyjmowanie i obsługa reklamacji - wparcie techniczne dla klientów,
  • Przygotowywanie kompleksowych wycen, ofert dla klientów, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, zapytań ofertowych i zamówień,
  • Zawieranie i finalizowanie kontraktów

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze uczelni wyższych lub sektorze publicznym,
  • Wiedzę z zakresu zasad funkcjonowania uczelni wyższych,
  • Znajomości prawa zamówień publicznych,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem,
  • Bardzo dobrą organizację pracy,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, Playroom, bezpłatny kurs językowy, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,1 dzień w tygodniu możliwość pracy zdalnej, dzień wolny na urodziny, okazjonalne niespodzianki dla pracowników oraz wiele innych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Szerokie i przejrzyste możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • europeistyka
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • mechanika
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Informacje dodatkowe

  • Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego
  • Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Curriculum vitae