Konstruktor
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 8 listopada, 10:53

Opis stanowiska

Praca w Biurze Technologicznym na Wydziale Obróbki Mechanicznej, który posiada ponad 70 obrabiarek CNC wielu światowych producentów z różnego typu sterowaniem, wyposażonych w obszerne magazyny narzędziowe i różnego typu systemy paletyzacji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - projektowanie nowych przyrządów i elementów urządzeń
  • - wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • - opracowanie dokumentacji technologicznej

Wymagania

  • - mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora, technologa
  • - umiejętności swobodnego posługiwania się oprogramowaniem CAD
  • - umiejętności modelowania bryłowego 3D
  • - znajomości rysunku technicznego
  • - zdolności organizacyjnych oraz odpowiedzialności w podejmowanych zadaniach
  • - znajomość programu SolidWorks mile widziana

Oferujemy

  • - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • - benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)
  • - dofinansowanie posiłków dla pracowników w aplikacji SmartLunch
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • - możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)
  • - stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 25 lat na polskim rynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae