Wdrożeniowiec systemu TimeLine/ERP
Axamo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 lipca, 10:04

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma z branży IT dostarczająca swoje rozwiązania zarówno dla biznesu (branża medycyna, budownictwo, przemysł, energetyka i gazownictwo), uczelni wyższych jak i instytucji publicznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • uczestnictwo w projektach i realizowanie zadań związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemu TimeLine ERP,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe,
  • tworzenie raportów w systemie ERP,
  • testowanie wytworzonych rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

Wymagania

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym porozumiewanie się, czytanie i tworzenie dokumentacji,
  • znajomości podstaw programowania C#,
  • znajomości zasad działania relacyjnych baz danych i umiejętności tworzenia zapytań w języku SQL,
  • wiedzy merytorycznej z obszaru produkcji,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość systemów ERP Comarch XL, ERP Optima, Altum, ERP TETA lub innych,
  • znajomość zagadnień związanych z logistyką, utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej,
  • znajomość relacyjnej bazy danych SAP Sybase SQL Anywhere

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub dla zainteresowanych B2B,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, Playroom, bezpłatny kurs językowy, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, 1dzień w tygodniu możliwość pracy zdalnej, dzień wolny na urodziny, pakiet startowy dla nowonarodzonego dziecka pracownika, okazjonalne niespodzianki dla pracowników oraz wiele innych…
  • komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • szerokie i przejrzyste możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • mechanika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego
  • Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Curriculum vitae