SPECJALISTA DS. HANDLU I MARKIETINGU
SANOK RUBBER COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA
Sanok, Podkarpackie

praca 31 października, 07:33

Opis stanowiska

Podejmowanie działań marketingowych celem pozyskiwania nowych klientów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • bieżace monitorowanie rynku, prowadzenie analiz marketingowych, benchmarking
  • organizowanie wizyt i udział w negocjacjach handlowych
  • analizowanie zapytań ofertowych oraz opracowywanie propozycji ofert handlowych i prezentacji
  • przygotowywanie zestawień, cenników, kalkulacji i analiz ekonomicznych
  • uczestniczenie w wyjazdach biznesowych, targach, imprezach promocyjnych
  • kreowanie strategii marketingowej

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe • biegła znajomość języka rosyjskiego lub francuskiego lub angielskiego• doświadczenie w pracy z klientem, preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej• wysokie zdolności analityczne i interpersonalne• gotowość do częstych wyjazdów za granicę

Oferujemy

  • • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie• możliwość awansu finansowego powiązanego ze wzrostem kwalifikacji • dobrą atmosferę pracy• ciekawe i zróżnicowane zadania• możliwości rozwoju zawodowego• przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • europeistyka
  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (zaawansowany)
  • rosyjski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae