magazynier/pracownik ds. obsługi klienta
Marma Polskie Folie Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 października, 14:53

Opis stanowiska

Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak lokalny producent win poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier/Pracownik Obsługi Klienta

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa wysyłki oraz przyjęcia towaru: kompletacja, pakowanie towaru, weryfikacja zgodności z zamówieniem, kontakt z firmą przewozową
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie, wystawianie dokumentów magazynowych w szczególności WZ, PZ, MM, RW,ZW
  • Obsługa sprzedaży sklepu internetowego Piwnic Półtorak
  • Koordynowanie i nadzór nad składowaniem towarów w magazynie
  • Współpraca z działem księgowości i działem handlowym
  • Dokonywanie inwentaryzacji i prostych prac magazynowych związanych z układaniem towaru

Wymagania

  • wykształcenie średnie- mile widziani studenci studiów zaocznych
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do podjęcia pracy w oparciu o umowę zlecenie- dyspozycyjność dwa dni w tygodniu
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (praca 2 dni w tygodniu)
  • elastyczne godziny pracy

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • transport

Curriculum vitae