Młodszy Automatyk
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

praca 26 października, 08:00

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Utrzymanie ruchu urządzeń automatyki w kilku zakładach firmy (Brzeźnica, Lubzina, Pustków, Zawada)
  • Wykonywanie terminowych przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii - diagnostyka systemów sterowania opartych na sterownikach PLC
  • Obsługa oprogramowania CMMS Queris wraz ze szczegółowym opisywaniem awarii
  • Wykonywanie rozdzielni oraz pulpitów sterowania według schematu elektrycznego
  • Optymalizacja procesów produkcji poprzez ustawienia parametrów pracy etykieciarek, drukarek, nalewaczek, nasypywaczek, przetwornic częstotliwości, pozycjonerów, czujników wizyjnych, paletyzacji, owijarek automatycznych itp
  • Monitorowanie parametrów urządzeń automatyki i optymalizacja ich pracy
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie pracy w sposób zgodny z zasadami BHP oraz przestrzeganie zarządzeń i wskazówek wydanych w tym zakresie
  • Dbanie o należyty stan urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz porządku w miejscu pracy
  • Kalibracja urządzeń pomiarowych
  • Aktywne uczestnictwo w projektach techniczno-inwestycyjnych realizowanych w ramach działu w kraju i za granicą

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - automatyka, informatyka, elektrotechnika, mechatronika
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC
  • Znajomość podstawy elementów automatyki i pneumatyki
  • Uprawnienia SEP E grupa 1 (punkty 2,3,4,7,9)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i umiejętność pracy zespołowej
  • Otwartość na pracę zmianową w lokalizacjach: Brzeźnica, Lubzina, Pustków i Zawada

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
  • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae