Inżynier budowy
TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp. k.
Wrocław, Dolnośląskie

praca 15 stycznia, 07:49

Opis stanowiska

Firma TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp. k. o ugruntowanej pozycji na rynku usług budowlanych poszukuje aktualnie osoby na stanowisko inżynier budowy. Miejscem pracy będzie kompleks mieszkaniowy Krakowskie Tarasy zlokalizowany przy ul. Krakowskiej 98 we Wrocławiu. Rozpoczynamy budowę trzeciego z sześciu etapów tej inwestycji, który obejmuje budynek hotelowo-biurowy. Całość realizujemy jako Generalny Wykonawca.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót
  • koordynowanie prac podległych pracowników oraz podwykonawców
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót
  • odbiór prac podwykonawców
  • kształtowanie optymalnych warunków pracy na budowie z uwzględnieniem prawa pracy i przepisów bhp

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym (preferowani absolwenci kierunku Budownictwo)
  • znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • znajomość podstaw rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stałą, odpowiedzialną pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w Polsce
  • zakwaterowanie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

3500 - 5000 PLN

Curriculum vitae