Operator CNC
Teknia Rzeszów Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 października, 13:53

Opis stanowiska

TEKNIA specjalizuje się w produkcji podzespołów dla przemysłu AUTOMOTIVE oraz projektowaniem i wykonaniem form wtryskowych. Dzięki doświadczeniu, Firma jest w stanie spełniać wysokie wymagania jakościowe międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych z którymi współpracuje.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa frezarek sterowanych numerycznie
  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • Organizacja miejsca pracy
  • Praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania

  • Umiejętność obsługi frezarki sterowanej numerycznie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, itp.)
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, punktualność

Mile widziane

  • Znajomość sterowania (Heidenhein, Sinumeric)
  • Wiedza na temat sposobów obróbki, znajomości parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia oraz dużą samodzielność pracy
  • Program BENEFIT (MultiSport)
  • Możliwość rozwoju osobistego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

4800 - 6000 PLN

Curriculum vitae