Młodszy Specjalista ds. Jakości, BHP i Ochrony Środowiska GRADUATE Jasionka
DHL Supply Chain
Jasionka, Podkarpackie

praca 10 października, 10:02

Opis stanowiska

Młodszy Specjalista ds. Jakości, BHP, Ochrony Środowiska – program stażowy Kto jest przyszłością naszej firmy? Ty! O nas: Jako Spółka DHL Supply Chain, wchodząca w skład DHL Group jesteśmy światowym liderem w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Obsługujemy największe magazyny w Polsce i na świecie dla różnych branż. Pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, których u nas nie brakuje! Jako absolwent studiów logistycznych i pokrewnych w DHL Supply Chain masz możliwość bardzo szybko stać się liderem naszego biznesu. Poprzez skrupulatnie opracowany 18-miesięczny ustrukturyzowany program rozwoju jesteśmy w stanie zaproponować:

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Utrzymywanie zgodności z wymaganiami prawnymi w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska,
  • Znajomość norm systemów zarządzania w zakresie jakości, ochrony środowiska i BHP,
  • Koordynacja i udział w przygotowaniu ocen ryzyka zawodowego,
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową, BHP, PPOŻ i ochrony środowiska,
  • Koordynacja procesu przeglądów i aktualizacji lokalnych instrukcji oraz procedur,
  • Tworzenie raportów i analiz związanych z zagadnieniami BHP, PPOŻ i ochrony środowiska w obowiązujących systemach i aplikacjach firmowych,
  • Utrzymanie lokalnej zgodności z wymaganiami prawnymi w zakresie ochrony środowiska, (w tym m.in. ewidencja odpadów i zużycia energii),
  • Współpraca w zakresie szkoleń wstępnych i okresowych BHP, PPOŻ. i pierwszej pomocy przedmedycznej, oraz nadzór nad ich przebiegiem,
  • Bieżące informowanie pracodawcy w zakresie istniejących i potencjalnych zagrożeń,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników,
  • Praca stacjonarnie w Jasionce, z uwzględnieniem pobliskich lokalizacji (Rzeszów, Zaczernie).

Wymagania

  • Ukończony przynajmniej I stopień studiów niejednolitych lub ostatni rok studiów jednolitych magisterskich z zakresu logistyki, inżynierii jakości, lotnictwa (te kierunki będą mile widziane)
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • Kreatywność w tworzeniu i stosowaniu narzędzi jakościowych,
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office.
  • Teoretyczna znajomość przepisów BHP i systemów zarządzania jakością.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy na pełen etat.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki/produkcji - w formie stażu lub praktyk,

Oferujemy

  • umowę o pracę na okres 18 miesięcy, z możliwością kontynuowania zatrudnienia na samodzielnym stanowisku,
  • opiekę mentora oraz pracę w pobliskich oddziałach koło Rzeszowa (Zaczernie, Jasionka), praktykę przez learning by doing oraz cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz lotniczej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoim doświadczeniem!

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • ochrona środowiska
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae