[PRAKTYKI ZDALNE] Montażysta filmowy
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 5 października, 16:08

Opis stanowiska

Profil Kandydata: Poszukujemy osoby na stanowisko Montażysta filmowy, która wesprze nas w produkcji filmów. ⦿ Dołącz do nas, jeśli jesteś w stanie zmontować materiał podobny do: Farm&Travel (https://cutt.ly/FT), FarmRadio (https://cutt.ly/FarmRadio) ⦿ Jeszcze lepiej, jeśli masz doświadczenie nie tylko w samej produkcji materiałów multimedialnych, ale rozumiesz, po co robi się takie materiały – wiesz, jaki „content” jest angażujący; ⦿ Dysponowanie sprzętem do produkcji multimediów – opracowywanie rekomendacji dotyczących przyszłych zakupów sprzętu;

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ⦿ Tworzenie materiałów wideo i audio na potrzebę promocji produktów;
  • ⦿ Tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby content marketingu;
  • ⦿ Tworzenie wideo relacji z różnego typu wydarzeń – szkoleń, online-konferencji, webinarów itd;
  • ⦿ Tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby e-learningu i dydaktyki;
  • ⦿ Tworzenie i współtworzenie scenariuszy;

Wymagania

  • ⦿ Doświadczenie w produkcji materiałów multimedialnych;
  • ⦿ Znajomość narzędzi do produkcji multimediów – preferowany pakiet Adobe;
  • ⦿ Zorganizowanie i zaangażowanie w projekty, nastawienie na cel i skuteczność w działaniu;
  • ⦿ Podstawowa wiedza na temat wideo marketingu.

Oferujemy

  • ⦿ Możliwość tworzenia materiałów multimedialnych dla jednej z najbardziej szybko rozwijających się branż na całym świecie;
  • ⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;
  • ⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • ⦿ Możliwość udziału w dziedzinie sztuki reżyserskiej;
  • ⦿ Możliwość realizacji różnorodnych form filmowych, między innymi reklamy internetowej oraz filmu dokumentalnego;
  • ⦿ Referencje po zakończeniu praktyk;
  • ⦿ Możliwość elastycznego zaplanowania grafiku;
  • ⦿ Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae