Praktyki w dziale Grafiki i UX/UI
Ideo Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 5 października, 11:48

Posiadamy kompetencje, które pozwalają nam kompleksowo realizować złożone projekty IT. Wdrażamy intranety, systemy obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow), platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe, platformy B2B i wiele innych. Te dedykowane aplikacje internetowe tworzone są od podstaw jako odpowiedź do indywidualnych potrzeb Klienta, pod dyktando potrzeb i oczekiwań danego projektu. Do naszych głównych technologii zaliczamy .NET, PHP, Laravel, TypeScript, Node.JS, Vue.js, React.js, Swift, Java, Kotlin oraz Flutter. Lubisz tworzyć ciekawe grafiki? Czujesz, że branża IT mogłaby być miejscem dla Ciebie? Postaw w Ideo swoje pierwsze, zawodowe kroki mając przy tym pełne wsparcie doświadczonego zespołu. Proponujemy Ci możliwość realizacji praktyki lub stażu, podczas których będziesz mógł zdobyć cenne, niejednokrotnie pierwsze doświadczenie zawodowe. Jako uczestnik dowiesz się, jak wygląda praca grafika od wewnątrz oraz będziesz miał/a możliwość zaprezentowania swoich dotychczasowych umiejętności i pomysłów pod okiem profesjonalistów. Nasze praktyki są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci praktyczne doświadczenie, które będzie przydatne w przyszłej karierze.

• projektowanie grafik, banerów,
  • projektowanie elementów graficznych na potrzeby stron internetowych lub aplikacji,
  • realizacja materiałów video,
  • wsparcie przy codziennych zadaniach działu Grafika i UX/UI,
  • chęci do nauki i rozwoju posiadanych umiejętności.

• znajomości pakietu Adobe w szczególności programu Photoshop oraz After Effects,
  • znajomości programu do obróbki graficznej Figma,
  • wyczucie estetyki oraz otwartość na proponowanie nieszablonowych kreatywnych rozwiązań,
  • wymagane posiadanie statusu studenta,
  • mile widziane posiadanie portfolio z pracami.

• ułatwiony start w zawodową przyszłość, zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • szansę zaprezentowania swojego talentu, a także możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk,
  • aktywną naukę – kreatywne zadania i projekty do realizacji,
  • poznanie zasad i naukę funkcjonowania w środowisku pracy,
  • elastyczny grafik, możliwość dostosowania go do Twojego planu zajęć,
  • proces onboardingu,
  • opiekę mentora, wsparcie doświadczonego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.

praktyka bezpłatna

inne