Projekt Inżynier
ADC Eastern Europe
Gliwice, Śląskie

praca 29 września, 15:45

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Engineer do naszego zespołu w Polsce, dla wiodącego producenta samochodów. Jeżeli posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego, pakietu MS Office oraz ukończyłeś studia techniczne, to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jako Project Engineer będziesz analizował dane komponentów, zarządzał zmianami w realizowanym projekcie, nadzorował proces rozwoju produktu i aktualizował bazę danych. W skrócie, w Twoim zakresie obowiązków będą zarówno czynności inżynieryjne jak i projektowe

Wymagania

  • -Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym. Znajomoścć MC Office w stopniu dobrym. Komunikatywność i otwarty umysł

Oferujemy

  • Co otrzymasz extra? Rozwój w stabilnej globalnej firmie. Przyjazną atmosferę pracy. Dostęp do szkoleń i kursów. Możliwość pracy z domu. Lunchpass. Multisport. Medicover. Program poleceń. Voucher na okulary. Ubezpieczenie grupowe.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria materiałowa
  • logistyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (zaawansowany)

Wynagrodzenie

6000 - 8000 PLN

Curriculum vitae