Senior Programista Embedded
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 29 września, 12:48

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Lider w dziedzinie telemetrii i monitoringu GPS pojazdów, producent lokalizatorów GPS do zarządzania flotami samochodów, ekspert korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • oprogramowanie urządzeń bazujących na mikrokontrolerach rodziny STM32, z naciskiem na język Ansi C
  • zarządzanie zespołem programistycznym i współpraca z działem konstrukcji hardware
  • monitorowanie i podnoszenie umiejętności młodszego zespołu
  • współpraca z konstruktorem hardware w zakresie tworzenia i implementacji nowych rozwiązań
  • diagnostyka i optymalizacja istniejących systemów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (IT, elektronika, telekomunikacja, robotyka lub kierunki pokrewne)
  • 5-letnie doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów w języku Ansi C
  • zaawansowana znajomość środowiska KEIL oraz Altium Designer
  • wiedza z zakresu hardware, a zwłaszcza w konstrukcji urządzeń instalowanych w pojazdach
  • doświadczenie w pracy z CAN, LIN oraz systemami telemetrii (GPS, GPRS)
  • kreatywne podejście do wyzwań i problemów programistycznych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę przy nowoczesnych rozwiązaniach telemetrycznych dla GPS
  • niezbędne szkolenia
  • elastyczne formy zatrudnienia (etat, częściowa praca zdalna, samozatrudnienie, B2B)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae