TECHNOLOG PROCESÓW SPECJALNYCH
DIOXID Sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

praca 28 września, 13:08

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zatwierdzanie procesów specjalnych oraz ciągły nadzór nad ich przebiegiem
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie procesów chemicznych zgodnie z wymaganiami klienta
  • wdrażanie procesów obróbki powierzchniowej zgodnie z wymaganiami klienta
  • korygowanie i nadzorowanie kąpieli galwanicznych
  • wdrażanie opracowanych procesów technologicznych mających na celu zmniejszenie pracochłonności i kosztu wyrobów,
  • nadzór nad wprowadzeniem nowych technologii
  • współudział w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • współpraca z działem sprzedaży
  • opracowywanie instrukcji z zakresu procesów obróbki chemicznej

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne Inżynieria materiałowa, Inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielność w działaniu, komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia Kandydata
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielność w planowaniu i realizacji działań doskonalących w swoim obszarze
  • Odpowiedzialne i ciekawe projekty
  • Lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy
  • Atrakcyjne ubezpieczenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae