Full Stack Developer | Programista PHP / Front end Developer
Sembot
Rzeszów, Podkarpackie

praca 1 lipca, 12:15

Opis stanowiska

Chcesz współtworzyć innowacyjny produkt, który automatyzuje tworzenie reklam w internecie? Interesuje Cię praca z ogromnymi zbiorami danych, wydajność, optymalizacja, analiza, prognozowanie? Jesteś sumienny, lubisz rozwiązywać złożone problemy? W Sembot.io automatyzujemy reklamy w internecie i jesteśmy najszybciej rosnącym Google Premier Partnerem w Polsce. Jeśli chcesz tworzyć rozwiązania, mające wyeliminować wszystkie rutynowe czynności specjalistów Google Ads/ Facebook Ads oraz podnieść efektywność prowadzonych kampanii to dołącz do nas.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie rozwiązań pozwalających na automatyzację pracy specjalistów SEM za pomocą rozwiązań opartych o Google Ads API
  • wyciąganie wniosków ze zgromadzonych danych (analiza, uczenie maszynowe)
  • budowa ekstremalnie szybkiego i wygodnego frontu dla naszych usług
  • rozwój oprogramowania w backendzie
  • PS: Jeśli jesteś dobrym tylko w jednym obszarze back-end/front-end to też daj nam znać.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z dużymi projektami- znajomość GIT
  • Javascript + frameworki np Vue, React
  • znajomość Laravel (lub innego dużego frameworku i chęć nauczenia się nowego)
  • potrzeba stałego pogłębiania wiedzy
  • systematyczność i skrupulatność
  • analityczny umysł

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • siedzibę 200m od rynku rzeszowskiego i darmowe lunche w czasie pracy we wszystkich restauracjach w centrum (Patio, Folk, Radość, Lord Jack, i inne)
  • możliwość pracy zdalnej
  • zdobywanie wiedzy, o której nigdzie nie przeczytasz
  • pracę z ciekawymi Klientami (liderzy branż, duże ecommerce)
  • szkolenia bezpośrednio w Google
  • od listopada 2019 możliwość pracy w słonecznej Hiszpanii

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • matematyka

Curriculum vitae