Specjalista ds. serwisu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Inwentech Group Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 września, 10:53

Opis stanowiska

Firma Inwentech z siedzibą w Krośnie istnieje na rynku od ponad 18 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji sanitarnych w obiektach biurowych, hotelowych, przemysłowych i innych. Specjalizujemy się w realizacji prestiżowych i trudnych technicznie obiektów. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań zapewniających komfort oraz inspirowanie przyszłości a kluczowymi wartościami są dla nas: rozwój, wyzwania, jakość, stabilność i relacje. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. serwisu. Jeżeli jesteś osobą pracowitą i kontaktową oraz dobrze odnajdujesz się w zagadnieniach technicznych, zapraszamy do współpracy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa formalna umów serwisowych i zgłoszeń awarii
  • koordynacja harmonogramu i rozliczanie czasu pracy serwisantów
  • opracowywanie ofert, umów oraz dokumentacji serwisowej
  • rozliczanie wykonanych prac

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: inżynieria środowiska
  • znajomość obsługi MS Word, Excel
  • komunikatywność, zaangażowanie, dokładność

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub branży HVAC

Oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowa zlecenie z rozliczeniem godzinowym
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego
  • realizacja ciekawych, prestiżowych inwestycji
  • przyjazna atmosfera pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae