Kontroler Jakości
PUPH NIWA Jan Niwa SP. Komandytowa
Ropczyce, Podkarpackie

praca 27 września, 14:12

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przeprowadzanie czynności kontrolnych podczas procesu wytwórczego
  • Weryfikowanie przyczyny niezgodności i zaistniałych usterek, mających w pływ na jakość odbieranych wyrobów,
  • Wstrzymywanie, zwalnianie produkcji wadliwej lub niezgodnej z dokumentacją
  • Opracowanie programu badań i pomiarów
  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, w tym terminologia techniczna
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie i dynamicznie działającej firmie
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae