programista CNC
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 września, 14:02

Opis stanowiska

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie- firma z ponad 50-letnią tradycją na rynku pracy zatrudni pracownika na stanowisko programisty prasy CNC. Wykształcenie wyższe o kierunku: automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne. Wymagana znajomość pracy przy prasach CNC (wykrawarka i prasa krawędziowa) oraz wymagana znajomość programowania. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat, praca na miejscu w Rzeszowie. Warunki pracy i wynagrodzenia do omówienia podczas spotkania kwalifikacyjnego. Podania, życiorysy proszę składać na adres mailowy : kadry@elektromontaz.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW - S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Informujemy, że Administratorem danych jest ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • programowanie prasy CNC (wykrawarka i prasa krawędziowa)

Wymagania

  • znajomość pracy przy prasie CNC, programowanie

Oferujemy

  • praca na podstawie umowy o pracę , pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie, podnoszenie kwalifikacji na koszt Firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka
  • mechatronika

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae