Inżynier ds. konfiguracji urządzeń cyfrowych
Eltel Networks Energetyka SA
Widełka, Podkarpackie

praca 27 września, 10:52

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się głównie konfiguracją urządzeń cyfrowych oraz badaniem i uruchomieniem systemów sterowania i nadzoru na stacjach energetycznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa oprogramowania systemów cyfrowych na stacjach energetycznych
  • konfiguracja, parametryzacja i testowanie układów oraz software dostępnych na rynku
  • współpraca z inżynierami EAZ podczas testów i uruchomień
  • współpraca z projektantami podczas tworzenia aplikacji

Wymagania

  • ukończone studia (lub ostatni rok) na kierunku elektrotechnika, automatyka i robotyka lub informatyka
  • kompetencje do konfiguracji urządzeń cyfrowych (sterowniki polowe oraz warstwy software)
  • gotowość do nauki i chęć rozwoju
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak i międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów
  • możliwość pracy za granicą
  • pakiet benefitów (karta multisport, kafeteria my benefit, platforma do nauki języków obcych), inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • informatyka

Wynagrodzenie

0 - 9000 PLN

Curriculum vitae