KONSTRUKTOR
KFA Armatura
Nisko, Podkarpackie

praca 26 września, 08:44

Opis stanowiska

Do Działu Rozwoju Produktu poszukujemy osoby na stanowisku Konstruktor.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie nowych form odlewniczych do aluminium (HPDC) i tworzyw sztucznych,
  • Tworzenie dokumentacji rysunkowej części zamiennych do maszyn,
  • Opracowywanie projektów modyfikacji istniejących narzędzi odlewniczych,
  • Projektowanie prostych przyrządów i konstrukcji wspomagających pracę w różnych obszarach zakładu produkcyjnego,
  • Projektowanie nowych oraz doskonalenie konstrukcji istniejących grzejników aluminiowych,
  • Wsparcie technologiczne obszaru Narzędziowni – przygotowywanie rysunków wykonawczych, obliczanie zapotrzebowania na materiały itp.,
  • Branie udziału w procesie wyceny zleceń dla klientów B2B,
  • Aktywne poszukiwanie usprawnień procesowych w obsługiwanym obszarze.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, odlewnictwo bądź pokrewne) lub studenci studiów II stopnia ww. kierunków,
  • Teoretyczna znajomość technologii obróbki metalu (toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie itp.),
  • Znajomość programów do projektowania 3D – (Pro/ENGINEER, SolidWorks bądź podobnych),
  • Analityczność, kreatywność, otwartość na nowe wyzwania i rozwój,
  • Łatwość uczenia się i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych (targi, centrala firmy w Krakowie).

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad projektowania wymienników ciepła,
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość procesów obróbki CNC,
  • Praktyczna znajomość procesu elektrodrążenia,
  • Praktyczna znajomość procesów obróbki metalu (toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie itp.),
  • Praktyczna znajomość zasad projektowania dysz do ekstruzji tworzyw sztucznych,
  • Znajomość programów do symulacji procesów odlewniczych (Magma, Procast bądź podobnych).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne i inne),
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Informacje dodatkowe

  • W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
  • Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest: Armatura Kraków SA z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Zakopiańska 72, 30-418 Kraków, Polska, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
  • W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienione firmy. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kfa.pl

Curriculum vitae