asystent projektanta/projektant
AMS Concept sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 września, 15:39

Opis stanowiska

Zatrudnimy osoby na następujące stanowiska: - Asystenta Projektanta/ Projektanta w zakresie urbanistyki, gospodarki przestrzennej. - W chwili obecnej praca zdalna, z późniejszą możliwością pracy stacjonarnej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - sporządzanie dokumentacji projektowej,- aktywne uczestnictwo w projektach od fazy projektu do fazy końcowej,- kontakty z klientami

Wymagania

  • - znajomość oprogramowania QGIS,- umiejętność samodzielnej pracy oraz rozwiązywania problemów zarówno projektowych jak i proceduralnych,- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,- umiejętność analitycznego myślenia,- terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • - możliwość rozwoju zawodowego, - samodzielną pracę, - umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, - przyjazną, bezstresową atmosferę pracy, - możliwość pracy zdalnej.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae