Automatyk (Student, absolwent)
Olban sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

praca 21 września, 10:33

Opis stanowiska

Olban poszukuje automatyka, jako wsparcia w bieżących i przyszłych projektach w sektorze energetycznym i użyteczności publicznej. Rola ta będzie wspierać naszych klientów i zespół wewnętrzny w całym cyklu, od projektu po dostawę. Podczas gdy rola ta będzie obejmować projekty w całym portfelu klientów, najpilniejszym wymogiem jest wsparcie realizacji projektów wymiany SCADA w tłoczniach gazu, zainicjowanego przez wymóg spełnienia przepisów dotyczących cyberbezpieczeństwa. Będziesz pracować głównie w burze w Krośnie (Inkubator, Żwirki i Wigury 15).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Programowanie i testy przemysłowych systemów automatyki
  • Udział w uruchomieniach i rozruchu przemysłowych systemów automatyki

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu automatyk, mechatronik lub pokrewne
  • Znajomość narzędzi wspomagających programowanie (sterowniki PLC, systemy SCADA))
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność i gotowość do podróży służbowych
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu systemów automatyki

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość linux,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca stacjonarna w Krośnie (woj. Podkarpackie)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Przyjazna atmosfera pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

5500 - 10000 PLN

Curriculum vitae