Inżynier konstruktor/płatowiec
Zakłady Lotnicze Margański & Mysłowski S.A.
Czechowice-Dziedzice, Śląskie

praca 21 września, 08:55

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie struktur, systemów i instalacji statków powietrznych,
  • • Nadzór nad wytwarzaniem, próbami i walidacją projektowanych elementów,
  • • Nadzór nad dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
  • • Udoskonalanie projektowanych elementów,
  • • Sporządzanie programów prób, raportów, analiz związanych z zakresem odpowiedzialności
  • • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier mechanik (absolwenci kierunków lotniczych mile widziani),
  • • Mile widziane doświadczenie w firmie lotniczej – ale nie wymagane,
  • • Umiejętność obsługi programów CAD (Siemens NX),
  • • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • • Praktyczna znajomość pakietu Office,
  • • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • • Samodzielność, chęć rozwoju,
  • • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • • Udział w interesujących projektach,
  • • Zdobycie bogatego doświadczenia w krótkim czasie,
  • • Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae