Inżynier konstruktor/obliczeniowiec
Zakłady Lotnicze Margański & Mysłowski S.A.
Czechowice-Dziedzice, Śląskie

praca 21 września, 08:48

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Analiza MES elementów kompozytowych i metalowych,• Udoskonalanie projektowanych elementów,• Sporządzanie programów prób, raportów, analiz związanych z zakresem odpowiedzialności• Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier mechanik (absolwenci kierunków lotniczych mile widziani),• Mile widziane doświadczenie w firmie lotniczej – ale nie wymagane,• Dobra znajomość technologii materiałów kompozytowych,• Umiejętność obsługi programów CAD/CAE (Siemens NX, Simcenter 3D),• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,• Praktyczna znajomość pakietu Office,• Komunikatywna znajomość j. angielskiego,• Samodzielność, chęć rozwoju,• Umiejętność analitycznego myślenia,• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na umowę o pracę,• Udział w interesujących projektach,• Zdobycie bogatego doświadczenia w krótkim czasie,• Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae