MŁODSZY PROGRAMISTA PLC
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 20 września, 11:21

Opis stanowiska

Tworzenie aplikacji przemysłowych z wykorzystaniem sterowników PLC.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie aplikacji przemysłowych z wykorzystaniem sterowników PLC,
  • wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i analizą systemów automatyki, a w szczególności systemów transportu technologicznego,
  • wdrażanie oraz testowanie dostarczanych rozwiązań / aplikacji,
  • udział w uruchomieniu urządzeń i instalacji w kraju i za granicą,
  • przygotowanie dokumentacji DTR i pozostałej dokumentacji technicznej,
  • udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika lub podobne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • rozwinięte umiejętności z zakresu programowania sterowników PLC – preferowane Allen-Bradley- mile widziane,
  • podstawowa znajomość tworzenia i modyfikacji aplikacji SCADA – WinCC, InTouch- mile widziane,
  • znajomość rozwiązań z zakresu techniki napędowej oraz sieci przemysłowych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • nastawienie na realizację zadań, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych),

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów,
  • atrakcyjne warunki płacy,
  • perspektywę rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach,
  • realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie,
  • mentoring doświadczonych koleżanek i kolegów w stawianiu pierwszych kroków w naszej firmie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae