REFERENT DS. KSIĘGOWO - ADMINISTRACYJNYCH
" Grupa Oscar" Sp. z o.o.
Tomaszów Lubelski, Lubelskie

praca 20 września, 11:20

Opis stanowiska

STANOWISKO: REFERENT DS. KSIĘGOWO - ADMINISTRACYJNYCH Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • • Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju
  • • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • • Fakturowanie
  • • Sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami
  • • Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów
  • • Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami
  • • Archiwizowanie dowodów księgowych
  • • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania

  • NASZE WYMAGANIA:
  • Predyspozycje psychofizyczne:
  • • Zdolność analitycznego myślenia
  • • Dobra organizacja pracy własnej i optymalne wykorzystanie czasu pracy
  • • Komunikatywność
  • • Umiejętność pracy w zespole
  • Poziom wykształcenia:
  • • Wyższe, mile widziane o kierunku finanse i rachunkowość, ekonomia
  • Minimalne kwalifikacje:
  • • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego, rachunkowego, prawa pracy
  • • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • • Znajomość obsługi systemów księgowo-kadrowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języków obcych:
  • • Dobra znajomość języka angielskiego
  • • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub/i ukraińskiego

Oferujemy

  • OFERUJEMY
  • • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • • nowoczesne narzędzia pracy
  • • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
  • • atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Informacje dodatkowe

  • Sposób aplikacji:
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kadry1@grupaoscar.pl z dopiskiem KSIĘGOWOŚĆ

Wynagrodzenie

4000 - 4000 PLN

Curriculum vitae