praca 19 września, 13:39

Opis stanowiska

• Naprawianie i konserwowanie maszyn i urządzeń mechanicznych. • Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn i urządzeń. • Usuwanie bieżących awarii oraz analiza ich przyczyn. • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących, średnich i głównych maszyn i urządzeń. • Wykonywanie prac montażowych, demontażowych i kontrolnych w cyklu produkcyjnym maszyn i urządzeń. • Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, wiercenie, szlifowanie, piłowanie, przecinanie. • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Naprawianie i konserwowanie maszyn i urządzeń mechanicznych.• Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn i urządzeń.• Usuwanie bieżących awarii oraz analiza ich przyczyn.• Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących, średnich i głównych maszyn i urządzeń.• Wykonywanie prac montażowych, demontażowych i kontrolnych w cyklu produkcyjnym maszyn i urządzeń.• Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, wiercenie, szlifowanie, piłowanie, przecinanie.• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania

  • • Minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe.• Wysoka motywacja do pracy.• Umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz pracy w zespole.

Mile widziane

  • • uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym

Oferujemy

  • • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.• Stabilność zatrudnienia.• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae