Bankier ds. sprzedaży cyfrowej
Talent Place
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 września, 18:02

Opis stanowiska

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, który znalazł się w czołówce firm wyróżnionych w polskiej edycji "Rankingu Najlepszych Miejsc Pracy" prezentującego przedsiębiorstwa cieszące się największym zaufaniem wśród pracowników.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • telefoniczna sprzedaż produktów bankowych klientom Alior Banku,
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • prowadzenie dokumentacji kredytowej klienta,
  • praca w trybie zmianowym (od 8:00 do 20:00)
  • finalizowanie wniosków złożonych przez klienta.

Wymagania

  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą oraz zaangażowaną,
  • lubisz kontakt z ludźmi i nie boisz się rozmawiać,
  • pomaganie innym przynosi Ci satysfakcję,
  • dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,
  • posiadasz min. wykształcenie średnie.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniej lub telefonicznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku (praca w sobotę dla chętnych),
  • indywidualny system premiowy bez górnego limitu,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”),
  • obniżone plany sprzedażowe w pierwszych miesiącach pracy,
  • profesjonalne wdrożenie, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w bankowości,
  • różnorodne konkursy wewnętrzne,
  • otwartą i jasną ścieżkę rozwoju w strukturach banku,
  • luźną atmosferę,
  • możliwość awansu wewnętrznego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae