Automatyk/Programista PLC/Robotyk
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 15 września, 10:34

Opis stanowiska

- programowanie on/offline robotów przemysłowych - realizacja symulacji stanowisk zrobotyzowanych - montowanie zrobotyzowanych urządzeń lub złożonych systemów robotycznych - uruchamianie oraz konfigurowanie robotów przemysłowych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - programowanie on/offline robotów przemysłowych

Wymagania

  • - wyższe wykształcenie kierunkowe – automatyka, robotyka, mechatronika
  • - praktyczne doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych (PLC, C, sieci przemysłowe)
  • - umiejętność posługiwania się dokumentacją mechaniczną i elektryczną
  • - uprawnienia SEP do 1 [kV]
  • - zdolność analitycznego myślenia, definiowania i rozwiązywania problemów
  • - doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych oraz systemów wizyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • - uczestnictwo w innowacyjnych projektach Działu Rozwoju firmy z zastosowaniem inteligentnej automatyki przemysłowej, robotyki, systemów wizyjnych i pionierskiego oprogramowania
  • - wsparcie merytoryczne oraz sprzętowe przy wdrażaniu odważnych idei, mających na celu rozwój firmy
  • - samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
  • - możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • - benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)
  • - dofinansowanie posiłków dla pracowników w aplikacji SmartLunch
  • - możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)
  • - stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 25 lat na polskim rynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechatronika

Curriculum vitae