Inżynier Budowy ds. Rozliczeń
Budimex
Zamość, Lubelskie

praca 12 września, 13:48

Opis stanowiska

W związku z budową S17 w woj. Lubelskim (dwa odcinki: Zamość Wschód- Zamość Południe (odcinek około 12 km) oraz Tomaszów Lubelski- Hrebenne (odcinek ponad 17 km), poszukujemy Inżynierów Budowy. Czas realizacji : 36 miesięcy. Na obiekcie oprócz robót drogowych jest przewidziana budowy wielu obiektów mostowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie przedmiarów robót,
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Chęć zdobycia doświadczenia w dziale technicznym przy projekcie infrastrukturalnym.

Oferujemy

  • System premiowy,
  • Dzień wolny w urodziny,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Sekcje sportowe,
  • Wymiany międzynarodowe,
  • Ciekawy program szkoleń,
  • Platformę z benefitami MyBenefit,
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet,
  • Dobrą atmosferę w pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae