Płatny staż w branży finansowej / BEZ DOŚWIADCZENIA
Phinance S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

staż 11 września, 11:57

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • podstawowe wynagrodzenie + premie,
  • naukę nowego zawodu od podstaw uczestnicząc w naszym programie wdrożeniowym,
  • bogaty system szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez certyfikowanych doradców finansowych,
  • opiekę mentora i jego wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • wiele ścieżek rozwoju – specjalistyczne i managerskie,
  • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu,
  • konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić ciekawe miejsca na świecie,
  • organizację egzaminów licencyjnych, w których możesz wziąć udział,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich i naszych zajęć,
  • dogodną lokalizację biura w centrum Rzeszowa,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie.

Wymagania

  • Staż u nas jest jak domówka u znajomego - część rzeczy musisz wziąć ze sobą, resztę otrzymasz u nas na miejscu.
  • wolne 30 godz. tygodniowo.
  • wysoka komunikatywność,
  • bystry i kreatywny umysł, otwarty na nieszablonowe rozwiązania,
  • ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu,

Oferujemy

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • matematyka
  • zarządzanie

Wynagrodzenie

1500 - 2500 PLN

Curriculum vitae