Asystent(Konstrukcje Stalowe)- Tekla Structures
MKA Drafting Poland - Oddział Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 września, 12:40

Opis stanowiska

Edytowanie/obrabianie dokumentacji rysunkowej konstrukcji stalowych w programie Tekla Structures(po wstępnym przeszkoleniu). Tworzenie pytań, listy zmian, porównywanie dokumentacji za pomocą programu Bluebeam (po wstępnym przeszkoleniu).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie dokumentacji rysunkowej konstrukcji stalowych, projektów na rynek amerykański/kanadyjski
  • tworzenie pytań w języku angielskim w formie pdf/docx na temat niejasności występujących na etapie modelowania konstrukcji
  • księgowanie otrzymanej dokumentacji/informacji/odpowiedzi na pytania w odpowiednich folderach oraz przekazywanie dalej wyznaczonym osobom
  • porównywanie zrewidowanej dokumentacji technicznej z poprzednią wersją, tworzenie listy zmian

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania biurowego - pakietu Office
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Język angielski poziom średnio zaawansowany
  • Znajomość programów CAD

Mile widziane

  • Znajomość programu Tekla Structures
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji w oprogramowaniu Tekla Structures

Oferujemy

  • Umowę o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Prace w młodym, pełnym zaangażowania zespole dbającym o dobra atmosferę
  • Najlepszą kawę z własnej wypalarni ;)
  • Piłkarzyki w przerwie
  • Kartę MULTISPORT

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae