Brygadzista Produkcji
ERS Career Buddies
Brzozów, Podkarpackie

praca 1 września, 12:00

Opis stanowiska

Tu będziesz pracować: Firma działająca na polskim rynku już od 20-stu lat. Ich głównym produktem jest woda źródlana w ekologicznych, szklanych butelkach (zwrotnych!). Można powiedzieć, że są samowystarczalni - mają własne laboratorium oraz system dystrybucji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zarządzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego
  • nadzorowanie i egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP na terenie zakładu
  • utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń biorących udział w procesie technologicznym
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania
  • branie udziału w przeglądach i konserwacjach urządzeń

Wymagania

  • ok. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Brygadzisty (mile widziane: w branży spożywczej)
  • umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym
  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne o profilu elektromechanicznym, elektrycznym lub podobne

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromechanik
  • uprawnienia SEP E,D
  • dobra znajomość schematów elektrycznych
  • znajomość dziedziny uzdatniania wody lub pokrewne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B/umowę zlecenie - Ty wybierasz
  • pracę nad wysokiej jakości, ekologicznym produktem o rozpoznawalnej w Polsce marce
  • ubezpieczenie grupowe + pakiet prywatnej opieki medycznej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • mechanika i budowa maszyn

Wynagrodzenie

6000 - 7000 PLN

Curriculum vitae