Kosztorysant
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 sierpnia, 11:53

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • A w pracy zajmiesz się:- analizą dokumentacji przetargowej i technicznej- weryfikacją kompletności dokumentów przetargowych- przygotowywaniem kosztorysów i zapytań ofertowych- monitorowaniem rynku przetargów

Wymagania

  • Jeżeli posiadasz:- minimum roczne doświadczenie na stanowisku Kosztorysanta w branży budowlanej- wykształcenie wyższe kierunkowe- znasz przepisy prawa budowlanego - potrafisz opracowywać dokumenty przetargowe- nasz programy do kosztorysowania (Norma lub Zuzia)

Oferujemy

  • Wówczas możemy Ci zaoferować:- umowę o pracę- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00- wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidualnie- premie uzależnione od wyników- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy- telefon służbowy również do celów prywatnych- dofinansowanie szkoleń- ubezpieczenie na życie- wyjścia integracyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae