Inżynier ds. sprzedaży (DZIAŁ POMP I SYSTEMÓW POMPOWYCH)
MUEHSAM ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU SPÓŁKA JAWNA
Zaczernie, Podkarpackie

praca 28 sierpnia, 10:10

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo MUEHSAM wywodzi się z rodzinnej firmy, której tradycja sięga 1954 roku. Naszym celem jest wspieranie rozwoju przemysłu poprzez fachowe doradztwo techniczne oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i maszynowych. DZIAŁ POMP I SYSTEMÓW POMPOWYCH Naszym klientom oferujemy serwis i sprzedaż pomp oraz kompleksową obsługę systemów pompowych. Posiadamy certyfikaty autoryzacyjne następujących marek: GRUNDFOS, WILO, EBARA a jakość naszych usług potwierdza Certyfikat TÜV. Dedykowany serwis gwarancyjny przeprowadzamy na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Ponadto, w ramach serwisu pogwarancyjnego, naprawiamy pompy innych marek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, świadczymy usługi w naszych warsztatach, ale też bezpośrednio u klienta. Oferujemy m.in. remonty kapitalne pomp, przeglądy okresowe, audyty energetyczne, diagnostykę układów pompowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nawiązywanie i pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych oraz budowanie współpracy,
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • Sporządzanie ofert handlowych dla klientów,
  • Realizacja celów biznesowych firmy w zakresie sprzedaży pomp,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
  • Silna motywacja do osiągnięcia celu,
  • Samodzielność, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej organizacji z kilkunastoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Pracę z innowacyjnymi, zaawansowanymi technologicznie produktami,
  • Dużą autonomię w dziedzinie organizacji pracy i realizacji celów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria środowiska
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae