Projektant Konstrukcji
Norconsult Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 24 sierpnia, 11:48

Opis stanowiska

- Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami - Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych, - Weryfikacja dokumentacji technicznej - Koordynacja projektów z innymi branżami

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych,- Koordynacja projektów z innymi branżami
  • Koordynacja projektów z innymi branżami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek budownictwo
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Robot lub FEM Design
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego projektanta w branży konstrukcyjnej
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość programu Tekla lub Revit

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w kraju i za granicą
  • Wyposażenie stanowiska pracy w niezbędne narzędzia
  • Dofinansowanie zajęć językowych, rekreacyjnych i sportowych
  • Krótszy tydzień pracy (38 godzin)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae