Specjalista ds. pozyskiwania klientów zagranicznych ze znajomością języka niemieckiego
GMCS sp z.o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 sierpnia, 13:15

Opis stanowiska

Szukasz ciekawej pracy z możliwością rozwoju? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Jesteś otwarty i posiadasz chęci do działania? Dołącz do naszego zespołu! Firma GMCS sp z.o.o. poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania klientów zagranicznych ze znajomością języka niemieckiego. zakres obowiązków: - badanie rynku pod kątem wyszukania potencjalnych klientów - pozyskiwanie nowych kontrahentów z rynku zagranicznego w branży budowlanej - utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami - realizowanie planów - utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami wymagania: - chęci do działania - sumienność, rzetelność - wymagana znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym - umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji - samodzielność i dobra organizacja pracy własnej oferujemy : - ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole - zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny, z możliwością zmiany na umowę o pracę. - niezbędne narzędzia pracy - możliwość przyuczenia - wynagrodzenie 4.000-6.000 zł netto Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres info@gmcs.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • badanie rynku pod kątem wyszukania potencjalnych klientów
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów z rynku zagranicznego w branży budowlanej
  • utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami
  • realizowanie planów
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • sumienność
  • rzetelność
  • umiejętność budowania relacji

Mile widziane

  • doświadczenie

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny, z możliwością zmiany na umowę o pracę.
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przyuczenia
  • wynagrodzenie 4.000 - 6.000 netto

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • budownictwo
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

4000 - 6000 PLN

Curriculum vitae