Spedytor międzynarodowy
Axamo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 czerwca, 13:27

Opis stanowiska

Naszym klientem firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, specjalizująca się w spedycji krajowej i międzynarodowej. Aktualnie w związku z rozbudową rzeszowskiego oddziału firmy poszukujemy doświadczonej i operatywnej osoby, zainteresowanej objęciem perspektywicznego stanowiska Spedytora międzynarodowego. Miejsce pracy: Rzeszów Wymiar pracy: pełny etat System pracy : jednozmianowy (pon – pt), elastyczny czas pracy. Możliwość pracy w systemie home office. Forma zatrudnienia: dowolna (umowa o pracę / B2B) Proponowane wynagrodzenie zasadnicze: 2250 – 8500 zł brutto + premie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Główne zadania na stanowisku• Pozyskiwanie i obsługa zleceń spedycyjnych• Utrzymywanie i budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami• Rozbudowywanie bazy klientów firmy oraz bazy firm transportowych

Wymagania

  • Oczekiwania wobec Kandydatów:• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka obcego będzie atutem)• Operatywność, samodzielność w działaniu, rozwinięte umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista• Znajomość rynku TSL - mile widziane posiadanie własnej bazy klientów i podwykonawców, znajomość przewoźników i kontrahentów

Oferujemy

  • Oferujemy• Stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B (umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą)• Elastyczny czas pracy• Możliwość pracy w systemie home office• Dodatkowe benefity płacowe i pozapłacowe m.in. premie wynikowe i uznaniowe, pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, bony, wyjścia integracyjne• Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy • Niekorporacyjną atmosferę pracy i partnerskie podejście do pracowników

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny:https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Spedytor-miedzynarodowy/5487-3680-25-bk1-2560.htmlDziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wynagrodzenie

2250 - 8500 PLN

Curriculum vitae