Specjalista ds. rekrutacji
GMCS sp z.o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 sierpnia, 13:10

Opis stanowiska

Jesteś studentem pedagogiki ? psychologi ? socjologi ? A może po prostu pragniesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Zdobądź doświadczenie w branży HR z Nami! Dzięki pracy w Naszym zespole możesz: - zagłębić tajniki procesów HR - rozwinąć kompetencje interopersonalne - poszerzyć wiedzę - zdobyć cenne doświadczenie zawodowe Na danym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: - budowanie relacji w środowisku kandydatów, budowanie bazy kontaktów - przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów z wykorzystaniem różnych narzędzi - monitorowanie sytuacji rynkowej pod kątem obecnych oraz przyszłych rekrutacji - aktywna rekrutacja pracowników budowlanych na rynek zagraniczny - finalizowanie współpracy z kandydatami - udział w procesie przygotowania i przeprowadzenia wdrożenia, opieka nad nowo zatrudnionym pracownikiem wymagania: - chęci do działania - sumienność, rzetelność - otwartość do nauki i poszerzania kompetencji - samodzielność oferujemy: - ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole - zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej - niezbędne narzędzia pracy - zatrudnienie w oparciu o staż lub umowę zlecenie - wynagrodzenie 23,50 brutto/ godzina Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres email info@gmcs.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • rekrutacjapodpisywanie umów pozyskiwanie pracowników dodawanie ogłoszeń rekrutacyjnych

Wymagania

  • chęci do działania sumienność rzetelność samodzielność

Mile widziane

  • doświadczenie

Oferujemy

  • - ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole- zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej- niezbędne narzędzia pracy - zatrudnienie w oparciu o staż- wynagrodzenie 23,50 brutto/ godzina

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

2700 - 3000 PLN

Curriculum vitae