Inżynier branży elektrycznej
Climatic
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

praca 23 sierpnia, 12:29

Opis stanowiska

Firma Climatic Sp. z o.o. SP. k. poszukuje do Zakładu Produkcyjnego zajmującego się budownictwem modułowym w Ostrowcu Świętokrzyskim: Inżynier budowy – branża elektryczna Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:• czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy: wykonywanie zestawień materiałowych i kosztorysów, nadzorowanie pracowników,• koordynacja branżowa,• tworzenie dokumentacji warsztatowej,• wykonywanie dokumentacji powykonawczej,• zamawianie materiałów produkcyjnych.

Wymagania

  • Wymagania:• wykształcenie wyższe - elektryczne,• bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,• umiejętność czytania rysunku technicznego,• ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowalnych,• umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,• samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,• prawo jazdy kat. B,• chęć rozwoju osobistego,• kreatywność,• komunikatywność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Oferujemy:• umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,• duże możliwości rozwoju zawodowego,• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae