Elektromechanik Utrzymania Ruchu
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 23 sierpnia, 11:20

Opis stanowiska

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni aluminium w Europie. Zatrudniamy ponad 1800 osób. Produkujemy odlewy aluminiowe dla największych firm z branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie. Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanik Utrzymania Ruchu Praca na Wydziale Obróbki Skrawaniem wyposażonym w ponad 70 nowoczesnych obrabiarek 3 - i 5 - osiowych światowych producentów, wyposażonych w obszerne magazyny narzędziowe i systemy paletyzacji. Opis stanowiska pracy: - prowadzenie przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń, instalacji technicznych - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz napraw obrabiarek CNC - lokalizowanie, diagnozowanie oraz usuwanie awarii, usterek - nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym Od naszych kandydatów oczekujemy: - umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych - gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym (7-15; 15-23) - mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP) Co zapewniamy: - pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku - samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną - benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej) - możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl Kontakt telefoniczny: 158149816. Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej lub przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na stronie www.thoni-alutec.pl w zakładce "do pobrania". Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - prowadzenie przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń, instalacji technicznych - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz napraw obrabiarek CNC- lokalizowanie, diagnozowanie oraz usuwanie awarii, usterek - nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym

Wymagania

  • - umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych- gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym (7-15; 15-23)- mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)

Oferujemy

  • - pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną- benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Curriculum vitae